Firma Karlex świadczy usługi w zakresie doradztwa finansowo-ubezpieczeniowego . Obsługujemy małe i duże przedsiębiorstwa oraz klientów indywidualnych. Naszym celem jest znalezienie najkorzystniejszych rozwiązań dla naszych klientów. W oparciu o ich potrzeby i możliwości finansowe dobieramy najkorzystniejsze oferty. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie realizowania przedsięwzięcia biznesowego.

Naszą siłą i jednocześnie źródłem korzyści jest indywidualne podejście do każdego Klienta. Zapewniamy kompleksową obsługę oraz szybką i fachową pomoc.

Jesteśmy przedstawicielami największych firm leasingowych w Polsce. Mamy w nich status partnera i możemy przeprowadzać cały proces leasingowy lub wynajmu długoterminowego. Zespół naszych doradców jest do Państwa dyspozycji w celu znalezienia , przedstawienia oraz procesowania finansowania optymalnego pod kątem Państwa potrzeb. Wybierzemy dla Państwa odpowiednią instytucję finansową oraz formę finansowania biorąc pod uwagę interesujący Państwa pojazd lub maszynę i uzyskami finansowanie jakiego Państwo oczekują.

W jednym miejscu mają Państwo dostęp do wielu firm leasingowych i możliwość porównania warunków oraz możliwości jakie są dostępne na rynku finansowym.

Doradzimy pod kątem podatkowym, warunków leasingu oraz jeżeli będzie taka potrzeba poszukamy najkorzystniejszej oferty również na samochód lub maszynę u naszych sprawdzonych dostawców.

Jesteśmy również agentem ubezpieczeniowym i możemy przedstawić atrakcyjnej warunki ubezpieczenia pojazdów i maszyn które u nas Państwo finansują.

Porównamy czy w Państwa przypadku korzystniej jest ubezpieczyć przedmiot finansowania przez finansującego czy we własnym zakresie korzystając z naszych

propozycji ubezpieczeń. Zaproponuje zarówno podstawowe ubezpieczenie komunikacyjne wymagane do finansowania jak i dodatkowych takich jak GAP czy ubezpieczenie na życie. Przeanalizujemy możliwość uzyskania warunków specjalnych lub flotowych w zależności od wielkości Państwa floty pojazdów.

Posiadamy 12-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej i wiele przeprowadzonych transakcji oraz kilkuletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej ukierunkowanej na obsługę flot firmowych. Posiadamy szerokie kontakty biznesowe, które zapewniają nam odpowiednią ocenę sytuacji. Współpracujemy tylko z doświadczonymi przedstawicielami firm i marek mających silną pozycję rynkową.

Nasze motto to : „Twoje oczekiwania są naszym celem” w myśl którego staramy się podchodzić do każdej transakcji.